TRWA REKRUTACJA

Menedżer w dziale projektów

Praca w trybie hybrydowym

Pełen etat

Poznań

13 000 – 22 000 brutto / mies.

Umowa o pracę

Prześlij swoje CV

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja pracy analityków oraz osób i podmiotów współpracujących (naukowcy, kancelarie, audytorzy zewnętrzni, analitycy zewnętrzni) w zakresie sporządzania projektów, w szczególności dokumentacji związanej z aplikowaniem o pomoc publiczną na projekty inwestycyjne, badawczo-rozwojowe, infrastrukturalne, środowiskowe.
    • Delegowanie zadań podległym analitykom.
      • Organizacja i udział w spotkaniach, wideokonferencjach, kluczowych rozmowach z klientami w temacie przygotowywanych projektów.Ustalanie z klientami strategii działania i harmonogramu pracy w zakresie przygotowywanych projektów.
        • Bieżąca weryfikacja przygotowywanych przez analityków projektów, uzupełnień do projektów i innych opracowań w zakresie formalnym oraz merytorycznym z zachowaniem najwyższej staranności.
          • Odpowiedzialność za ostateczny kształt przygotowywanych projektów, uzupełnień do projektów i innych przygotowywanych przez podległych analityków opracowań.
            • Monitorowanie postępu i zgodności z ustalonym harmonogramem przygotowywanych projektów.
              • Podejmowanie decyzji dotyczących rozwiązywania bieżących problemów związanych z przygotowywanymi projektami.
                • Antycypacja zagrożeń dla przygotowywanych projektów i podejmowanie aktywnych działań w celu ich likwidacji.
                  • Budowa i utrzymywanie dobrych, partnerskich relacji z klientami spółki.
                    • Rozwiązywanie wszelkich sytuacji konfliktowych w zespole i na linii zespół-klient.
                      • Konsultacje i wymiana doświadczeń z pozostałymi koordynatorami projektów oraz z przedstawicielami innych działów spółki.
                        • Merytoryczne wsparcie działu sprzedaży i marketingu w zakresie pozyskiwania klientów, w szczególności opiniowanie koncepcji projektowych i współudział w spotkaniach sprzedażowych.
                          • Mentoring i prowadzenie szkoleń z wiedzy merytorycznej oraz z umiejętności miękkich dla analityków.
                            • Regularne rozwijanie własnej wiedzy eksperckiej w tematach związanych z zakresem działalności Spółki.
                              • Podejmowanie inicjatyw w zakresie doskonalenia procesów projektowych w Spółce.
                                • Udział w procesach rekrutacyjnych.
                                  • Realizowanie innych, zleconych przez zarząd Spółki zadań.

                                    Nasze wymagania

                                    • Minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami i/lub zespołami profesjonalistów z wymiernymi sukcesami.
                                      • Doświadczenie w merytorycznej współpracy z klientem B2B.
                                        • Praktyczna znajomość technik planowania i monitorowania projektów.
                                          • Wysokie zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole.
                                            • Wysoki poziom organizacji pracy własnej.
                                              • Umiejętność zarządzania czasem i zasobami podległego zespołu.
                                                • Umiejętność identyfikacji i rozwiązywania problemów oraz deeskalacji konfliktów.
                                                  • Umiejętność zarządzania stresem i pracy pod dużą presją czasu.
                                                    • Kreatywność, umiejętność wyszukiwania rozwiązań.
                                                      • Zdolność do analitycznego myślenia.
                                                        • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki związane z zarządzaniem).Wiedza ekonomiczno-finansowa.
                                                          • Podstawowa wiedza w obszarze pomocy publicznej, w szczególności dotacji UE (osobom spoza branży oferujemy dokształcenie do poziomu eksperckiego).
                                                            • Zdolność do rozumienia zagadnień o charakterze technologicznym.
                                                              • Prawo jazdy kat. B.
                                                                • Znajomość środowiska Microsoft 365

                                                                  Mile widziane

                                                                  • Doświadczenie managerskie w branży consultingowej/bankowej/IT/innej związanej z profesjonalnymi usługami B2B.
                                                                    • Doświadczenie w przygotowaniu i zarządzaniu dużymi projektami inwestycyjnymi, badawczo-rozwojowymi, infrastrukturalnymi.
                                                                      • Ekspercka wiedza w zakresie pomocy publicznej, dotacji UE.
                                                                        • Posiadanie certyfikatów w zakresie zarządzania projektami.

                                                                          Nasi Partnerzy