Zarządzanie projektami inwestycyjnymi - Strategor Poznań
Akceptuj Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Cookies.

Zarządzanie projektami (project management)

Cel usługi

Zarządzanie projektami inwestycyjnymi obejmuje koordynację szeregu działań zmierzających do osiągnięcia celów biznesowych. Zarządzanie obejmuje etapy planowania, harmonogramowanie, realizacji i kontrolę zadań potrzebnych do osiągnięcia celów projektu.

Prawidłowe zarządzanie przynosi same korzyści: oszczędność czasu, pieniędzy
i zbędnego stresu. Nasi doradcy służą wsparciem od obsługi procesu wydawania dokumentacji niezbędnej do realizacji inwestycji, przez przygotowanie i przeprowadzenie postępowania przetargowego, aż po pomocy w wyborze generalnych dostawców i nadzór w fazie realizacji inwestycji.

Do kogo kierowana jest usługa?

Usługa skierowana jest do podmiotów planujących przygotowanie i wdrożenie projektów inwestycyjnych w swoich przedsiębiorstwach.

Kiedy nawiązać współpracę?

Najlepszym momentem rozpoczęcia współpracy jest etap planowania projektu – dzięki temu nasi doradcy w kompleksowy sposób ocenią potencjalne korzyści płynące z inwestycji, a następnie zajmą się całym zarządzaniem przygotowywanym przedsięwzięciem.