Strategie rozwoju, strategie marketingowe, plany marketingowe - Strategor Poznań
Akceptuj Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Cookies.

Strategie rozwoju, strategie marketingowe, plany marketingowe

Cel usługi

Rozwój firmy możliwy jest nie tylko dzięki inwestycjom i wprowadzaniu nowych produktów/usług na rynek, ale również dzięki analizowaniu możliwości realizacji tych przedsięwzięć i skutecznemu rozplanowaniu ich w przyszłości. Zdobywanie rynku przez oferowane produkty/usługi wymaga też odpowiedniej strategii ich promowania i sprzedaży.

W takich sytuacjach nasi konsultanci zapewnią Państwu profesjonalne doradztwo w zakresie przygotowania strategii rozwoju firmy i planu marketingowego. Przygotowujemy zarówno strategie marketingowe jak i kompleksowe dokumenty uwzględniające wszystkie aspekty działalności przedsiębiorstwa. Stosujemy najlepsze na rynku metodologie. Nasi konsultanci swobodnie poruszają się w obszarach analiz: SWOT, BCG, 5 sił Porter-a i wielu innych.

Do kogo kierowana jest usługa?

Usługa kierowana jest do wszystkich przedsiębiorców chcących wyznaczyć cele średnio- i długookresowe rozwoju swojego biznesu oraz planujących poszerzenie oferty o nowe produkty lub usługi oraz zdobyć nowe rynki zbytu.

Kiedy nawiązać współpracę?

Przygotowanie planu rozwoju, czy planu marketingowego zajmuje nam w zależności od stopnia złożoności od 3 do 5 tygodni, po uzyskaniu kompletu niezbędnych danych. Należy pamiętać, że dla dobrego przygotowania dokumentu niezbędna jest Państwa współpraca. Cześć danych dotyczących firmy i jego produktów musimy uzyskać od Klienta, dlatego należy pamiętać, że dla dobrego przygotowania dokumentu niezbędna jest Państwa współpraca.

Z naszej usługi skorzystali m.in.:

  • MIRADEX Profil Stal, Mikołów;
  • Polska Akademia Nauk dom Pracy Twórczej w Wierzbie;
  • Markgum, Stęszew.