Reprezentowanie wobec instytucji udzielającej dotacji - Strategor Poznań
Akceptuj Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Cookies.

Reprezentowanie Klienta przed instytucją udzielającą dotacji

Cel usługi

W trakcie realizacji projektu współfinansowanego z UE bardzo ważna jest znajomość procedur obowiązujących w zakresie kontaktów z instytucjami rozliczającymi poszczególne wydatki i wypłacającymi środki. W celu sprawnego przejścia przez tą procedurę, reprezentujemy naszych Klientów przez urzędami, odpowiadając na zapytania i doprecyzowując informacje. Staramy się odciążyć Klienta od pracy operacyjnej nad projektem. Wiemy z kim należy kontaktować się w określonych sprawach i jakie wymogi musi spełniać korespondencja kierowana do instytucji, dzięki czemu Klient ma pewność, że projekt jest prawidłowo prowadzony a środki zostaną wypłacone tak szybko, jak to możliwe.

Niekiedy zdarzają się też sytuacje sporu z organami administracji – jeśli np. instytucja kwestionuje zasadność poniesionych wydatków i domaga się złożenia wyjaśnień. W takich momentach wspieramy naszych Klientów wiedzą i doświadczeniem, formułując merytoryczne argumenty oraz prowadząc korespondencję zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Do kogo kierowana jest usługa?

Reprezentowanie przed instytucją oceniającą to usługa towarzysząca rozliczaniu projektu, kierowana jest więc do wszystkich podmiotów realizujących projekt z udziałem środków unijnych.

Kiedy nawiązać współpracę?

Z naszymi doradcami najlepiej skontaktować się niezwłocznie po otrzymaniu decyzji o przyznaniu dofinansowania. Usługę polecamy szczególnie w sytuacji w sytuacji problemów ze znalezieniem „wspólnego języka” z instytucją udzielającą dotacji.