Przygotowanie biznesplanu lub studium wykonalności - Strategor Poznań
Akceptuj Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Cookies.

Przygotowanie biznesplanu i studium wykonalności

Cel usługi

Biznesplany i studia wykonalności są to dokumenty stanowiące bardzo często najbardziej istotne załączniki do wniosków aplikacyjnych. Opracowujemy je, aby umożliwić Klientowi ubieganie się o dotację, jednocześnie pomagając we wszechstronny sposób przedstawić plan inwestycyjny, jego wpływ na sytuację przedsiębiorstwa, przeanalizować rynek, założyć różne warianty rozwoju scenariuszy.

Biznesplan jest analizą zarówno jakościową jak i ilościową (finansową) przedsięwzięcia. czytaj więcej

Do kogo kierowana jest usługa?

Usługa kierowana jest do wszystkich Klientów planujących inwestycje, bez względu na branżę. Przygotowanie biznesplanu wymagane jest przede wszystkim przy zadaniach związanych z rozwojem parku maszynowego firmy i/lub wprowadzeniem na rynek nowych produktów. Studium wykonalności dotyczy natomiast projektów o dużej kapitałochłonności, z dużym udziałem finansowania zewnętrznego. Są to zazwyczaj inwestycje o charakterze infrastrukturalnym, realizowane przez sektor publiczny lub w zakresie energetyki.

Kiedy nawiązać współpracę?

Z naszymi doradcami najlepiej spotkać się na w momencie, kiedy znają już Państwo wymagania instytucji, która będzie oceniać dokumenty. Oczywiście pomożemy zrozumieć - często zawiłe - wytyczne, niemniej jednak zgłaszając potrzebę przygotowania samego dokumentu (biznesplan/studium wykonalności) muszą już Państwo mieć znaczącą wiedzę o projekcie. Na wstępnym etapie planowania inwestycji polecamy natomiast naszą usługę audytu początkowego.

Z naszej usługi skorzystali m.in.:

  • Centrum Kultury Zamek w Poznaniu; 
  • Pozbruk Sp. z o.o. S.K.A.; 
  • Euros Polska Sp. z o.o.; 
  • BiogazZeneris; zobacz zdjęcia
  • Targi Lublin S.A. zobacz zdjęcia