Procedura odwoławcza w ramach aplikowania o dofinansowanie - Strategor Poznań
Akceptuj Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Cookies.

Procedura odwoławcza w ramach aplikowania o dofinansowanie

Cel usługi

Często zdarza się, że potencjalny beneficjent nie zgadza się z wynikami oceny jego projektu w ramach konkursu o dofinansowanie ze środków publicznych.
W takiej sytuacji należy przedstawić swoje racje w formie protestu. Niekiedy okazuje się, iż o pozytywną weryfikację wniosku i przyznanie dotacji trzeba walczyć na drodze sądowej. Znając specyfikę konkursów, różnych branż, a także procedury instytucji wdrażających i zarządzających programami operacyjnymi, służymy profesjonalną asystą w procesach obrony swoich racji przed organami decydującymi o przyznaniu dotacji.

Do kogo kierowana jest usługa?

Usługa kierowana jest do wszystkich podmiotów, które w procesie oceny swoich wniosków aplikacyjnych czują się pokrzywdzone decyzją instytucji decydującej o podziale środków.

Kiedy nawiązać współpracę?

Niezwłocznie po otrzymaniu decyzji o negatywnej ocenie projektu, bądź decyzji
o pozytywnej ocenie projektu jednak bez dofinansowania ze względów na wyczerpanie alokacji. Na złożenie protestu beneficjent ma zazwyczaj 14 dni,
w związku z czym należy działać szybko.