Nasza wizja i misja - Strategor Poznań
Akceptuj Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Cookies.

Misja

Misją firmy STRATEGOR jest działanie na rzecz rozwoju gospodarczego poprzez oferowanie kompleksowych usług doradztwa gospodarczego i europejskiego, które skoncentrowane są na skutecznym pozyskiwaniu kapitału na inwestycje proinnowacyjne, proekologiczne oraz infrastrukturalne, a także świadczenie usług informacyjnych i szkoleniowych związanych z prowadzeniem i rozwojem działalności gospodarczej. WYZNACZAMY STRATEGIE liderom małego i dużego biznesu.

Wizja

STRATEGOROWY SMOK jest powszechnie uznawany za symbol najwyższej jakości usług doradztwa europejskiego i gospodarczego. Zaufanie Klientów, profesjonalna kadra oraz wieloletnie doświadczenie pozwala nam skutecznie pozyskiwać finansowanie ambitnych projektów inwestycyjnych dla najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw. Wyznaczamy standardy pozostałym graczom na rynku, przełamujemy schematy i współtworzymy przyszłość polskiej gospodarki!