Strategor - Nasi partnerzy
Akceptuj Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Cookies.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, nawiązaliśmy współpracę z prestiżowymi partnerami, umożliwiając oferowanie kompleksowych usług z zakresu doradztwa prawnego, finansowego oraz audytu.

Do naszych partnerów należą:
4Audyt to uznana firma audytorska skupiająca wysoko wykwalifikowanych biegłych rewidentów z wieloletnią praktyką w zawodzie. Strategor podejmuje współpracę z 4Audyt, gdy zachodzi konieczność przeprowadzenia audytu dla klientów, zarówno finansowego, jak i w zakresie projektów badawczo-rozwojowych.
 
W przypadku, gdy realizacja projektu wiąże się z koniecznością zaciągnięcia kredytu bankowego, Strategor oferuje swoim klientom pomoc jednego ze swoich partnerów strategicznych, do których należy ING Bank Śląski. 
Celem poszerzenia swojej oferty w zakresie kredytów bankowych, Strategor podjął współpracę z Raiffeisen Polbank, bankiem należącym do austriackiej Grupy Raiffeisen, a działającym na rynku polskim od 1991 roku. 
W Strategorze cenimy indywidualne podejście. Mając na względzie różne potrzeby w zakresie kredytów bankowych, oferujemy również pomoc SGB Banku, dając tym samym możliwie szeroki wybór naszym klientom. 
Kański Kapczuk Kniat-Borsut Kancelaria Radców Prawnych z siedziba w Poznaniu zajmuje się przede wszystkim obsługą prawną podmiotów gospodarczych, w większości spółek prawa handlowego. Kancelaria jest członkiem ekskluzywnej sieci europejskich kancelarii prawnych "The European Network".
 
WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr Spółka komandytowa to wiodąca kancelaria prawna na rynku polskim. Ponad sześćdziesięciu prawników w biurach w Warszawie i w Poznaniu służy pomocą prawną naszym klientom.