Kogo szukamy - Strategor Poznań
Akceptuj Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Cookies.

Kogo szukamy?

Drogi Kandydacie!

Nasi pracownicy to nasz najcenniejszy kapitał. To dzięki nim możemy poszczycić się tak wysoką efektywnością naszej pracy, co widać w rankingach, w których rok w rok zajmujemy czołowe miejsca. Nasi Klienci chętnie do nas wracają wierząc, że kolejny raz uda się nam pozyskać dla nich dofinansowanie.
Jeśli chciałbyś wykorzystać swój potencjał do wspomagania realizacji ciekawych inwestycji i czujesz, że Twoja wiedza i umiejętności mogłyby przyczynić się do sukcesów naszych Klientów, jesteś we właściwym miejscu!

Ponieważ nasz zespół ciągle się rozwija, a nowa perspektywa finansowa
„za pasem”, w ostatnim czasie aktywnie poszukujemy nowych ludzi do pracy.
Kto wie, może szukamy właśnie Ciebie?

Jesteś ciekaw, czego oczekujemy od Ciebie?

Inteligencji

Szukając nowych członków naszego zespołu, wysoko stawiamy poprzeczkę. Kluczowa jest dla nas inteligencja. Inteligencja, która sprawi, że będziesz godnym partnerem do biznesowych rozmów z naszym Klientem, a także inteligencja, która pozwoli Ci w szybki i właściwy sposób podjąć odpowiednią decyzję, nawet pod presją czasu.

Komunikatywności

Szukamy osób komunikatywnych i empatycznych, obie te cechy są bowiem podstawą wzajemnej sympatii zarówno między Tobą a naszym Klientem,
jak i między członkami zespołu.

Kreatywności

Nasza praca wymaga często szukania rozwiązania, tam gdzie z pozoru go nie ma. Dlatego też tak ważna jest szeroko rozumiana kreatywność, pomysłowość
i wiara w to, że z każdej sytuacji jest jakieś wyjście.

Zaangażowania i samodzielności

Szukamy osób odpowiedzialnych i profesjonalnych, świadomych wagi powierzanych im zadań. Bardzo cenna jest dla nas Twoja samodzielność, inicjatywa w działaniu i umiejętność wzięcia steru we własne ręce.
Ambicja to także bardzo pożądana cecha, ponieważ zależy nam na ludziach, którzy chcą się nieustannie rozwijać i poszerzać swoje horyzonty.
Stawiamy na osoby, które są w stanie w 100% zaangażować się w wykonywaną pracę, a wszystko, co robią, tworzone jest z pasją i sercem.

Strategor to miejsce dla osób energicznych, działających szybko
i skutecznie!

Ale to nie wszystko..

Praca w Strategorze to często duża dawka adrenaliny i wielu emocji.
Dlatego też tak ważna jest umiejętność rozluźniania atmosfery i świadomość tego, że stanowimy zespół życzliwych sobie ludzi, którzy mogą i chcą na siebie liczyć!

Z pozdrowieniami,
Paweł Grabarkiewicz i pracownicy.