Konsulting - Strategor Poznań
Akceptuj Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Cookies.

Jak doradzamy - profesjonalny konsulting

Sprawność działania i przejmowanie inicjatywy za Klienta.

Działając na rynku od 1999 r. dokładnie poznaliśmy potrzeby naszych Klientów. Rozumiemy, że w doradztwie gospodarczym chodzi nie tylko o przygotowanie dobrych i merytorycznych rozwiązań. Na tym nasz konsulting się nie kończy. Zdajemy sobie sprawę, iż dla Klienta niezwykle istotny jest również sprawny proces ich wdrożenia. W związku z tym dokładamy wszelkich starań, żeby jak najbliżej współpracować z Państwa pracownikami w procesie opracowania dokumentacji, przy zachowaniu najwyższych standardów komunikacji i konsultingu. Rozumiemy, jak bardzo zajętymi osobami są przedsiębiorcy i członkowie kadry menedżerskiej, dlatego staramy się maksymalnie odciążyć Klienta od pracy operacyjnej, tak, aby dostawał on gotowe rozwiązania i mógł skupić się na kwestiach strategicznych.

Klient współuczestniczy w określaniu i realizacji strategii pozyskania finansowania.

Z drugiej strony jednak bardzo dużą wagę przywiązujemy do informowania Klienta o regulacjach i kryteriach obowiązujących w danym konkursie – omówienie inwestycji pod kątem tych wytycznych jest niekiedy czasochłonnym, ale i niezbędnym elementem w procesie tworzenia dokumentacji. Uważamy, że warunkiem powodzenia projektu jest współuczestnictwo Klienta w tworzeniu strategii i założeń do inwestycji, ponieważ jedynie maksymalne zaangażowanie z obu stron daje gwarancję sukcesu.

Doskonała umiejętność komunikacji z instytucjami oceniającymi wnioski o dofinansowanie.

Dodatkowo, funkcjonując przez wiele lat na rynku doradztwa europejskiego, bardzo dobrze poznaliśmy działanie instytucji rządowych i samorządowych, zaangażowanych w proces przyznawania dotacji. Dzięki doskonałemu przygotowaniu naszej kadry wiemy „z kim i w jaki sposób rozmawiać”, skupiając się na kwestiach merytorycznych. Marka Strategor jest uznana również w środowisku decydentów. Uchodzimy za profesjonalistów, którzy działają szybko i z poszanowaniem najwyższych standardów, przez co współpraca z urzędami jest bardzo efektywna. W usługi konsultingowe firmy Strategor wpisane jest pełne zaangażowanie w projekt Klienta już na etapie weryfikacji inwestycji. Naszą rolą jest tłumaczenie przedsiębiorcom zawiłości prawa europejskiego na język biznesu.

Uczciwa rekomendacja na „nie” dla projektów bez szans; pełne zaangażowanie dla projektów na „tak”.

Wyznajemy zasadę, by nie sporządzać dokumentacji do przysłowiowej "szuflady". Przed przystąpieniem do pracy wspólnie oceniamy szanse powodzenia projektu, zwracając uwagę na potencjalne zagrożenia. W przypadku projektów, które wg oceny naszych ekspertów nie mają większych szans na pozyskanie dofinansowania, uczciwie informujemy o tym Klientów, by oszczędzić ich czas i pieniądze. Kiedy zaś podejmiemy się zlecenia, robimy wszystko, by projekt spełniał w najwyższym stopniu kryteria punktowe. Nasze wnioski o dofinansowanie są przygotowane całkowicie profesjonalnie - częścią naszej pracy są kontakty z instytucjami wdrażającymi, ministerstwami, partnerami (prawnikami, rzecznikiem patentowym, ośrodkami naukowymi). Nie boimy się trudnych tematów. Niejednokrotnie nasze pisma do ministerstw czy urzędów skutkowały pomyślną decyzją czy interpretacją dla naszych Klientów.

Decydując się na STRATEGORA, mogą mieć Państwo pewność profesjonalnej asysty w każdej, nawet najbardziej niestandardowej sytuacji.

Zapraszam do współpracy!
Paweł Grabarkiewicz