Dyrektor zarządzający - Strategor Poznań
Akceptuj Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Cookies.


Dyrektor Zarządzający – Paweł Grabarkiewicz
 

Nad funkcjonowaniem całej firmy i działaniami wszystkich pracowników czuwa założyciel firmy.
Pochodzi z Poznania. Absolwent Akademii Ekonomicznej na specjalności „Inwestycje Kapitałowe i Strategie Finansowe Przedsiębiorstw” oraz aktywny słuchacz wykładów i praktyk przygotowujących do zawodu biegłego rewidenta. Lider i trener prowadzący szkolenia z zakresu: 
analizy finansowej (Instytut Biznesu w Kaliszu, Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Centrum Biegłych Rewidentów), z zaawansowanych zastosowań Excela dla finansistów [szkolenia dedykowane dla największych firm produkcyjnych i usługowych w Wielkopolsce (np. Glaxo Smith Kline Pharmaceuticals S.A., Wrigley Poland Sp. z o.o., Kimball Electronics Poland Sp. z o.o., Philips Polska Sp. z o.o., Volkswagen Poznań Sp. z o.o., Poczta Polska S.A. i wiele innych)] oraz funduszy z UE.
Po zakończeniu studiów z wyróżnieniem, swoje pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywał w działach finansowo – księgowych takich firm jak: EUROCASH JMB Sp. z o.o. (handel FMCG), POZMEAT S.A. (produkcja i przetwórstwo mięsa) oraz BRIDGESTONE – FIRESTONE Sp. z o.o. (produkcja opon), by ostatecznie w roku 1999 założyć firmę STRATEGOR. Pracę zaczynał w piwnicy domu rodzinnego, gdzie przy małym komputerze do wieczora pisał biznesplany oraz strategie marketingowe dla przedsiębiorstw, a do Klientów jeździł maluchem 126p.Ten okres wspomina z rozrzewnieniem.
W funduszach pracuje od samego początku, od roku 2002, zbierając bogate doświadczenia zarówno w programach przedakcesyjnych takich jak SAPARD, PHARE, ISPA, jak i strukturalnych w latach 2004-2006 (sektorowe programy operacyjne i Zintegrowany Program Operacyjny Rozwoju Regionalnego), oraz tych z Perspektywy Finansowej 2007-2013, specjalizując się w szczególności w finansowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, produktowych i organizacyjnych (regionalne programy operacyjne, oraz Program Operacyjny „Innowacyjna Gospodarka”), jak również w dotacjach na odnawialne źródła energii (Program Operacyjny „Infrastruktura i Środowisko”, regionalne programy operacyjne oraz konkursy z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska oraz funduszy wojewódzkich).
Jako właściciel rozwijającej się firmy, zmuszony jest dziś do koordynacji projektów, zarządzania firmą, nie mając już czasu na pisanie projektów od a do z. Czasem mu tego brakuje.
Twierdzi, że ma szczęście do ludzi. Jest dumny ze swoich pracowników i partnerów biznesowych, którzy są współautorami sukcesów firmy.
Sam jest perfekcjonistą, nie lubi słów „nie da się”, a trudne sytuacje są dla niego wyzwaniem i jeszcze bardziej napędzają go do działania.
Jego pasją są góry i kartografia. Jedyne czego mu dziś brakuje, to nadmiaru wolnego czasu. Ma nadzieję, że to się zmieni.