Due Dilligence dla przedsiębiorstw i projektów inwestycyjnych - Strategor Poznań
Akceptuj Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Cookies.

DueDiligence dla przedsiębiorstw i pomysłów inwestycyjnych

Cel usługi

Duediligence jest analizą sporządzaną na potrzeby planowanej fuzji lub przejęcia lub dedykowaną dla konkretnego pomysłu inwestycyjnego. Celem duediligence jest identyfikacja i dostarczenie inwestorowi niezależnej i wiarygodnej informacji na temat podmiotu lub przedsięwzięcia objętego usługą.

Badanie duediligence obejmuje takie aspekty biznesowe takie, jak ocena pozycji rynkowej i konkurencyjnej, mocnych i słabych stron oferty produktowej, diagnoza tendencji rynkowych i perspektyw rozwoju oraz finansowe (np. analiza majątku, ocena opłacalności działalności firmy, badanie struktury kosztów) i prawno-podatkowe. Wskazanie istotnych ryzyk i zagrożeń oraz wyszukanie elementów majątku, które nie mają wartości dla przyszłej działalności spółki, pozwala na optymalizację procesu inwestycyjnego i podejmowanie bardziej racjonalnych decyzji.

Do kogo kierowana jest usługa?

Ta grupa usług kierowana jest zarówno do podmiotów chcących zainwestować posiadane nadwyżki kapitału jak i dla innowatorów, pomysłodawców i młodych przedsiębiorców, chcących znaleźć partnera, z którego pomocą zrealizują swoje plany.Duediligence opracowujemy dla różnego rodzaju projektów inwestycyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem projektów z branży energetyki wiatrowej.

Kiedy nawiązać współpracę?

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w każdym momencie. Zapraszamy do rozpoczęcia współpracy na każdym etapie poszukiwania kapitału, bądź pomysłu na zainwestowanie posiadanych nadwyżek finansowych.

Z naszej usługi skorzystali m.in.:

  • Energia dla Ciebie Sp. z o.o. (branża energetyki wiatrowej).