Wigilia firmowa
Akceptuj Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Cookies.

Wigilia firmowa


Po całym roku intensywnej pracy nadeszła pora, by zasiąść przy wigilijnym stole. W tym roku kolejny raz zagościliśmy w naszej ulubionej restauracji. Pyszne potrawy, świąteczny klimat, możliwość przełamania się opłatkiem, rozmowy – nie tylko o pracy, choinka i oczywiście prezenty. To wszystko sprawia, że nasza wigilia jest wyjątkowym wydarzeniem, na które czekamy cały rok. Oczywiście nie zabrakło też przemówień Dyrektora Zarządzającego. Podziękowania dla Analityków i całego zespołu podsumowały działalność STRETEGORA w 2016 roku

Nie oznacza to jednak, że nasza praca się zakończyła. Analitycy cały czas intensywnie pracują nad kolejnymi projektami. Do tej pory udało nam się złożyć prawie 100 projektów z czego zdecydowana większość została zakończona sukcesem i otrzymała dofinansowanie.

Mamy nadzieję, że zbliżający się rok będzie równie owocny czego życzymy zarówno sobie jak i przede wszystkim naszym Klientom!