Pozyskiwanie funduszy unijnych, dotacje dla firm - Strategor Poznań
Akceptuj Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Cookies.

STRATEGOR liderem rankingu Najskuteczniejszych Firm Doradczych w Polsce!


Według najnowszego rankingu Najskuteczniejszych Firm Doradczych w Polsce, przeprowadzonego przez magazyn Fundusze Europejskie, firma STRATEGOR zajęła pierwsze miejsce w aż dziewięciu kategoriach!

Kolejny rok jesteśmy liderem w doradzaniu małym i średnim firmom, zarówno wg wartości przyznanych dotacji jak również wg wartości projektów. Co więcej, pozyskaliśmy najwięcej dotacji z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, jednocześnie zajmując pierwsze miejsce w kategorii wartości projektów dofinansowanych z POIR. Szczególnie cieszy nas, że trzeci rok z rzędu jesteśmy liderem działania 3.2.1 „Badania na rynek”, we wszystkich kategoriach związanych z tym działaniem. Co równie istotne, nieustannie zajmujemy pierwsze miejsce w projektach B+R, zarówno wg wartości przyznanych dotacji jak i liczby projektów. Ponadto, jesteśmy numerem 1 w Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Wielkopolskiego – wg wartości dotacji oraz liczby projektów.

Na ten sukces składa się pełne zaangażowanie oraz doświadczenie całego zespołu STRATEGORA. Rok 2019 jest dla nas szczególnie ważny, ponieważ obchodzimy dwudziestolecie istnienia. Przez ten czas udało nam się pozyskać ponad 4,65 mld PLN dotacji, tym samym pomagając w rozwoju ponad 800 przedsiębiorstw!

Więcej informacji znajdziecie w zakładce rankingi.