Pozyskiwanie funduszy unijnych, dotacje dla firm - Strategor Poznań
Akceptuj Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Cookies.
WYZNACZAMY
STRATEGIE

Projekty naszych Klientów dofinansowane w ramach Szybkiej Ścieżki!


Z ogromną radością informujemy, że projekty dwóch naszych Klientów zostały rekomendowane do dofinansowania w ramach Szybkiej Ścieżki dla dużych przedsiębiorców. Do listy projektów, które współtworzyliśmy dołączyli:

  • POLMAX SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA Kwota dofinansowania: 10 577 199,88 PLN Projekt pt. Ekologiczne paliwo węglowodorowe w postaci stabilnej mikroemulsji typu W/O z przeznaczeniem do zastosowania w silnikach z zapłonem samoczynnym.
  • Decora Spółka Akcyjna Kwota dofinansowania: 2 730 886,36 PLN Projekt pt. Opracowanie innowacyjnych podkładów podłogowych o podwyższonych parametrach akustycznych, wytrzymałościowych oraz grzybobójczych.

Klientom raz jeszcze gratulujemy!

Warto dodać, że Szybka Ścieżka to najtrudniejszy konkurs badawczo-rozwojowy, w którym dotację otrzymuje średnio co 10 projekt. Nasza firma natomiast może pochwalić się blisko 90% skutecznością!

Pełną listę projektów można zobaczyć tutaj.