Pozyskiwanie funduszy unijnych, dotacje dla firm - Strategor Poznań
Akceptuj Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Cookies.

Podsumowanie 2019 roku


Rok 2019 upłynął przede wszystkim pod znakiem okrągłego Jubileuszu istnienia naszej firmy! „20 lat wyznaczamy strategie” – tak brzmiało hasło imprezy, która do tej pory budzi w nas wiele wspomnień i pozytywnych emocji. Jakże miło było spotkać się w tak zacnym gronie naszych Klientów, Partnerów i współpracowników.

Obok kilkumiesięcznych przygotowań do uroczystości zespół STRATEGORA dzielnie mierzył się z wyzwaniami, jakie stawiała na dobre rozkręcona już perspektywa finansowa 2014-2020. Obfitość konkursów była tak duża, że tylko dzięki wprawionym w boju koordynatorom i analitykom mogliśmy sprawnie żonglować między różnorodnymi typami opracowywanych projektów. Dział rozliczeń niezawodnie jak w szwajcarskim zegarku domykał otwarte już przedsięwzięcia naszych Klientów i zaczynał kolejne.

Wigilijny stół był jeszcze większy niż w poprzednim roku, a i czas trwania naszej integracji nieco się wydłużył. ;) Żal tylko białego niedźwiedzia, który nie dojechał do STRATEGOROWEGO biura, by już na stałe dołączyć do zespołu. :D

Niech rok 2020 będzie równie udany!