Pozyskiwanie funduszy unijnych, dotacje dla firm - Strategor Poznań
Akceptuj Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Cookies.
WYZNACZAMY
STRATEGIE

Podsumowanie 2018 roku


Początek Nowego Roku to najlepszy czas na podsumowanie minionych 12 miesięcy. Rok 2018 był pełen wyzwań, z którymi nasz Zespół, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, doskonale sobie poradził. Co więcej, grono STRATEGORA znacznie się powiększyło, a wigilia firmowa, z której zdjęcia możecie zaleźć w galerii, była doskonałą okazją na bliższe poznanie się. Świąteczna atmosfera, pierwszy przełamany opłatek i liczne prezenty, to wprost idealne okoliczności do zacieśnienia więzi wśród pracowników.

Ogromnie cieszymy się, że grono zadowolonych Klientów z każdym rokiem rośnie. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie i przekonanie że STRATEGOR to firma doradcza świadcząca usługi na najwyższym poziomie. Zadowolenie Klientów to dla nas niezmiennie kwestia priorytetowa. Wierzymy, że 2019 rok będzie równie pracowity i przyniesie wiele powodów do radości, zwłaszcza, że w tym roku obchodzimy 20-lecie naszej firmy! :)