Pozyskiwanie funduszy unijnych, dotacje dla firm - Strategor Poznań
Akceptuj Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Cookies.

Dwudziestolecie firmy


Ostatni weekend września był dla naszej firmy szczególnie ważny. W piątek, 27 września obchodziliśmy okrągły, dwudziesty Jubileusz STRATEGORA.

Uroczystość została podzielona na dwie części. Podczas pierwszej z nich, miało miejsce przemówienie Dyrektora Zarządzającego – Pawła Grabarkiewicza oraz „Konferencja Ekspercka”. Część merytoryczna zakończyła się galą wręczenia statuetek „Smoki STRATEGORA”. Po merytoryce, przyszedł czas na uroczystą kolację, rozrywkę w postaci gry biznesowej „New York Business” oraz wspólną zabawę przy akompaniamencie saksofonu.

Podczas uroczystości, Goście mieli okazję zapoznać się z wystawą „Stoliki Innowacji”, w której eksponatami były produkty naszych Klientów, stworzone dzięki wspólnej pracy i pozyskanym dofinansowaniom.

Raz jeszcze pragniemy serdecznie podziękować za wsparcie, obecność i dobre słowo. To był wspaniały wieczór, który na długo pozostanie w naszej pamięci. Wprost nie możemy doczekać się kolejnego Jubileuszu :).

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną fotorelacją, którą znajdziecie w naszej galerii.