Pozyskiwanie funduszy unijnych, dotacje dla firm - Strategor Poznań
Akceptuj Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdą Państwo w naszej Polityce Cookies.

15 lat wyznaczamy strategie - JUBILEUSZ STRATEGORA


W tym roku nasza firma obchodzi piętnasty rok swojej działalności. Z tej okazji 29 maja w hotelu Novotel odbyła się uroczystość pn. „15 lat wyznaczamy strategie - JUBILEUSZ STRATEGORA”, na której podsumowaliśmy dotychczasową działalność i podziękowaliśmy wszystkim naszym Klientom i Partnerom za owocną współpracę. Przemówieniem uroczystość rozpoczął Dyrektor Zarządzający Paweł Grabarkiewicz. Po krótkiej przerwie na lunch eksperci z firmy Strategor przedstawili praktyczne aspekty i wskazówki jak przygotować się do pozyskiwania dofinansowania inwestycji ze środków krajowych oraz europejskich w nowej perspektywie finansowej w latach 2014-2020. W czasie przerwy kawowej rozpoczęły się dyskusje, które przerwał koncert Sióstr Hybiak - muzycznego duetu z Poznania wraz z Zespołem. Po uroczystej kolacji mieliśmy szansę poczuć się jak w Las Vegas - mieście kojarzonym przede wszystkim z grami hazardowymi oraz wyszukanymi restauracjami. Otaczały nas stoły gier, z których każdy chętnie korzystał do późnej nocy. Wieczór ten przyniósł niezapomniane wspomnienia, które towarzyszyć nam będą do kolejnego Jubileuszu.
Wszystkim Gościom serdecznie dziękujemy za pamięć, przybycie i wspólną zabawę!  Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć zamieszczoną poniżej.